Świąteczny Bazarek dla bezdomnych zwierząt w Rumi

Świąteczny Bazarek dla bezdomnych zwierząt w Rumi
Reklama
Reklama

Centrum Handlowe Port Rumia zaprasza wszystkich miłośników zwierzaków na Świąteczny Bazarek dla Bezdomnych zwierząt.

Oprócz świątecznego bazarku, organizatorzy przeprowadzą zbiórkę karmy dla kotów i psów. Przydadzą się także się żwirek dla kotów, zabawki, akcesoria oraz legowiska.

Robiąc zakupy na specjalnie rozstawionym stoisku będziecie mieli okazję pomóc głodnym i zaniedbanym zwierzakom. Na Bazarku będzie można kupić m.in. kalendarze na 2023 rok ze zdjęciami zwierzaków, wykonane przez wolontariuszki. Ponadto: świąteczne ozdoby, stroiki, tekstylia do domu oraz wiele innych cudowności.

Świąteczny Bazarek dla Bezdomnych zwierząt odbędzie się w najbliższa handlową niedzielę, 11 grudnia, w godzinach od 11.00 do 19.00. Miejsce: Centrum Handlowe Port Rumia (ul. Grunwaldzka), przy Punkcie Obsługi Klienta.

Organizatorem wydarzenia jest organizacja non-profit Bezbronne Zwierzęta.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Gdzie w Rumi (i bliskiej okolicy) warto spędzać wolny czas? Jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Rumi? Dowiesz się w kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *