Świętuj 65. urodziny Rumi!

Świętuj 65. urodziny Rumi!
Reklama
Reklama

7 października będziemy obchodzić 65 urodziny Rumi! Z tej okazji na terenie miasta odbędą się ciekawe wydarzenia i atrakcje, które postanowiłem zebrać w jednym miejscu. 🙂

Koncert z okazji 65. urodzin miasta Rumi i uroczysta sesja rady

Niech to będzie święto dla wszystkich mieszkańców Rumi i okolic! Wspólnie uczcijmy 65. urodziny naszego miasta, przy dźwiękach największych hitów ze scen operowych i musicalowych. Koncert odbędzie się 6 października, w ramach Rumskich Spotkań Muzycznych pod patronatem burmistrza Rumi Michała Pasiecznego oraz Przewodniczącego Rady Miasta Ariela Sinickiego. Wydarzenie poprowadzi dyrektor artystyczny wydarzenia, tenor Opery Krakowskiej, rumianin – Marek Gerwatowski. Wcześniej, o godzinie 17:00, rozpocznie się Uroczysta Sesja Rady Miejskiej Rumi. Więcej informacji w osobnym wpisie.

Reklama
Reklama
Plakat na urodziny miasta rumi, koncert, rumskie spotkania muzyczne

Wernisaż Malarstwa pt. „Rumia – Miasto – 65 lat”

Miejski Dom Kultury w Rumi zaprasza na Wernisaż Malarstwa Stowarzyszenia Artystów „Pasjonat” pt. „Rumia – Miasto – 65 lat”. W części artystycznej wystąpi Żeński Zespół Wokalny „MUZAika”, pod dyrekcją Pani Marzena Graczyk. 10.10.2019r. (czwartek), 18:00.

65 setów na 65-lecie miasta Rumi

W 65 urodziny miasta Rumi wszyscy gramy w siatkówkę! Wszystkie zgłoszone drużyny (6 zawodników+2 rezerwowych) zostaną podzielone na dwa kolory (czerwony i niebieski). Każdy mini-mecz będzie odbywał się pomiędzy czerwonymi, a niebieskimi. Podczas imprezy zostanie rozegranych 65 setów. Mini mecze odbywać się będą na 3 boiskach równocześnie. Zawody odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Rumi przy ul.Mickiewicza 49. 12 października 2019r. (sobota), w godz.10.00-18.00.

Konkurs wiedzy o Rumi

W poniedziałek (7 października) o godzinie 18:00 w hali MOSiR Rumia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji odbędzie się interaktywny turniej wiedzy o Rumi. W zmaganiach uczestniczyć będą m.in. samorządowcy oraz ludzie ze świata sportu i kultury (zgłoszenia trwały do 3 października). Trzyosobowe zespoły podczas 21 rund będą musiały zdać egzamin (zamknięty test typu ABCD) z refleksu, współpracy i wiedzy – a wszystko w formie zabawy.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *