Ta rumianka potrafi przyłożyć! :)

Reklama
Reklama

Uczennica I LO w Rumi Julia Wasikowska wraca ze śląska z brązowym medalem! Pięściarka zajęła III miejsce w XIV Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska Kobiet w Boksie.XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w Boksie odbyły się w Gliwicach, w dniach od 8 do 14 września 2019 roku. W turnieju wzięły udział w sumie 134 uczestniczki z 12 państw, w tym z USA czy Brazylii. Zawodniczki walczyły w kategoriach: Kadetki (2003/2004), Juniorki (2002/2001) oraz kategorii seniorskiej.

Reklama
Reklama

Wśród najlepszych na bokserskim ringu znalazła się Julia Wasikowska, uczennica klasy Ie w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 im. Książąt Pomorskich w Rumi. Pomimo sporej konkurencji, licealistce udało się zdobyć na międzynarodowych mistrzostwach brązowy medal w kategorii do 50kg! Warto podkreślić, że młoda zawodniczka jest już reprezentantką Polski. Gratulacje i dalszych sukcesów, Julio!

(Zdjęcia: Śląski Związek Bokserski, I LO w Rumi)

PS. Pamiętajcie. Mój blog od zawsze jest miejscem, na którym staram się promować sukcesy i ciekawe inicjatywy mieszkańców Rumi – nawet w przypadku, kiedy ciężko doszukać się pokaźnych materiałów na ich temat. 🙂 Zdaję sobie sprawę, że ciężka praca zasługuje na docenienie. Jeśli ktoś z Was posiada informacje, którymi warto podzielić się w gronie rumskiej społeczności – śmiało zapraszam do kontaktu. 🙂


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *