Ruszyła grupa Tata w mieście Rumia!

Ruszyła grupa Tata w mieście Rumia!
Reklama
Reklama

Już nie tylko rumskie mamy mają swoje miejsce w internecie! Od września ruszyła nowa facebookowa grupa „Tata w mieście Rumia”, na której ojcowie mają okazję do wspólnej wymiany doświadczeń i poglądów na temat wychowania swoich pociech.Choć analogiczna grupa dla rumskich mam („Mama w mieście Rumia”) działa w naszym mieście już od ponad roku i zrzesza półtora tysiąca użytkowniczek, dotychczas w rumskim internecie nie było miejsca dedykowanego specjalnie dla tej drugiej, męskiej połowy w związku.

Reklama
Reklama

Grupa „Tata w mieście Rumia” powstała po to, by dać szansę nam na poznanie się, wymianę doświadczeń i uwag. Wiadomo, że my ojcowie często zupełnie odmiennie od mam postrzegamy różne aspekty wychowania, dlaczego więc nie poskakać razem po kałużach lub nie pobiegać wieczorami po mieście z latarkami czołowymi na głowach w męskim gronie? – opowiada Konrad Krawczuk, założyciel i administrator grupy.

W grupie znajdzie miejsce każdy rumski tata, który chciałby podzielić się swoimi myślami, poglądami, doświadczeniem czy wiedzą. Co ważne, wśród użytkowników panuje serdeczna atmosfera i wzajemny szacunek. Sprawdźcie sami pod adresem: Grupa Tata w mieście Rumia.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

2 Comments

  1. Anonim

    Link nie działa. Ale błąd 404 jest super! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *