Trojaczki z Rumi. Aron, Tymon i Szymon.

Trojaczki przyszły na świat 7 września, minuta po minucie. Najstarszy jest Aron (godz. 9:20), średni Tymon (godz. 9:21), a najmłodszy Szymon (godz. 9:22). Najcięższy z chłopców ważył zaledwie 1200 gramów, a najlżejszy niespełna 1100 gramów. Jak mówią rodzice, opieka nad niemowlętami nie jest łatwa, ale do wszystkiego da się przyzwyczaić. Zwłaszcza, że w codziennych obowiązkach pomaga im 2-letni Dominik, starszy brat trojaczków. (fot. Urząd Miasta Rumi)
Reklama
Reklama

Mieszkańcy Rumi, Anna i Paweł Maciejewscy, niedawno zostali szczęśliwymi rodzicami trojaczków – trzech chłopców o imionach: Aron, Tymon i Szymon.Według badań, trojaczki rodzą się raz na 7 tysięcy przypadków. 🙂 Te z Rumi przyszły na świat 7 września 2019 r., minuta po minucie. Najstarszy jest Aron (godz. 9:20), średni Tymon (godz. 9:21), a najmłodszy Szymon (godz. 9:22). Najcięższy z chłopców ważył zaledwie 1200 gramów, a najlżejszy niespełna 1100 gramów. Jak przyznają rodzice, opieka nad niemowlętami nie jest łatwa, ale do wszystkiego da się przyzwyczaić. Zwłaszcza, że w codziennych obowiązkach pomaga im 2-letni Dominik, starszy brat trojaczków. Jak możecie zobaczyć na zdjęciu, wszyscy należą do #TeamBatman. 🙂

Reklama
Reklama

W zeszłym tygodniu przedstawiciele urzędu miasta odwiedzili nowo narodzonych rumian i wręczyli rodzicom powitalne gadżety z miejskim akcentem.

(zdjęcie tytułowe: Urząd Miasta Rumi)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *