Turniej za jeden uśmiech – podaruj młodzieży przygodę!

omttk rumia zbiorka
Reklama
Reklama

25 i 26 kwietniaI Liceum Ogólnokształcącym w Rumi odbędzie się pomorski etap wojewódzki XLVIII edycji OMTTK (Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy). Rywalizować będą w nim drużyny 3-osobowe w 2 kategoriach wiekowych: szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Turniej składa się z wielu konkurencji teoretycznych i praktycznych, które aktywizują młodzież, jednocześnie wykształcając w niej potrzebne życiowe zdolności i wszechstronnie wzbogacając wiedzę. Znajdziemy wśród nich m.in. marsz na orientację, kolarski tor przeszkód czy rozpoznawanie skał i minerałów. Impreza odbywa się corocznie od 1972 roku!

Reklama
Reklama

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy (OMTTK) to nie tylko rywalizacja, ale również atrakcje turystyczne. Uczestnicy mają zapewnione wyżywienie oraz nocleg, a dla drużyn przewidziano nagrody. Organizatorzy mają jeszcze więcej pomysłów i energii, aby uczynić Turniej niezapomnianym przeżyciem dla uczestników. Przekraczają one jednak ich możliwości budżetowe, dlatego w internecie została uruchomiona zbiórka środków.

Jeśli ktoś chciałby wspomóc organizację imprezy, ma taką możliwość pod adresem: https://zrzutka.pl/8v4kgb. 🙂

Zobacz nagranie:

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *