Ukradła nastolatkowi czapkę, grozi jej 10 lat więzienia

Ukradła nastolatkowi czapkę, grozi jej 10 lat więzienia
Reklama
Reklama

Historia prosto od naszego sąsiada, czyli Wejherowa. Policjanci kryminalni zatrzymali tam 24-latkę podejrzaną o kradzieżą rozbójniczą. Kobieta ukradła nastolatkowi czapkę , a kiedy ten chciał ją odzyskać, agresywna 24-latka uderzyła go. Kobiecie grozi 10 lat pozbawienia wolności.

Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło w Wejherowie na jednej z ulic miasta. Chłopak szedł chodnikiem, kiedy nagle przechodząca obok niego kobieta zdjęła mu czapkę z głowy. Kiedy 17-latek próbował ją odzyskać, ta uderzyła go i uciekła. Wartość strat została oszacowana na kwotę 150 zł.

Reklama
Reklama

Kryminalni pracując nad sprawą tego przestępstwa ustalili tożsamość kobiety, zatrzymali i doprowadzili do policyjnego aresztu. Niebawem kobieta zostanie przesłuchana i NIEWYKLUCZONE [podkreślenie moje], że usłyszy zarzuty.

Przestępstwo kradzieży rozbójniczej jest zagrożone karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

[źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie, zdjęcie ilustracyjne: pexels.com]

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *