VIII Festiwal Kultury Białoruskiej na Pomorzu

rumia festial kultury bialoruskiej na pomorzu mosir koncert bilety zapisyu(1)
Reklama
Reklama

Przed nami kolejna edycja Festiwalu Kultury Białoruskiej na Pomorzu! Znamy już termin, atrakcje i ceny biletów!Festiwal Kultury Białoruskiej na Pomorzu to cykliczna impreza kulturalna, która odbywa się od 2012 r. Towarzyszą jej koncerty wybitnych białoruskich orkiestr, solistów, gościnne występy polskich zespołów, gwiazd estrady oraz konferencje przybliżające białoruską historię, kulturę i tradycje ludowe.

Reklama
Reklama

Największe przeboje grupy Queen i zupełnie nowe aranżacje

Podczas ósmej edycji festiwalu usłyszymy m.in. najsłynniejsze przeboje z repertuaru zespołu QUEEN. Z okazji 50-tej rocznicy powstania brytyjskiej grupy artyści przygotowali zupełnie nowe, orkiestrowe aranżacje utworów. Mocnym punktem będzie również Symfonia nr 13 Dmitria Smolskogo na gitarę elektryczną i orkiestrę, ale…to tylko jedna z wielu niespodzianek. 🙂

Gdzie kupić bilety? Jaka cena?

Bilety w cenie 10 zł i 5 zł są dostępne w recepcji MOSiR Rumia od 16. marca 2020 r.. Zniżki przysługują posiadaczom Rumskiej Karty Dużej Rodziny.

VIII Festiwal Kultury Białoruskiej na Pomorzu. 26 kwietnia 2020 o 19:00 – 20:30. MOSiR Rumia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Mickiewicza 49, 84-230 Rumia.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *