Pep Guardiola i Manchester City w Stacji Kultura

Rumia Josep Guardiola manchester city spotkanie ksiazka stacja kultura 2020
Reklama
Reklama

Stacja Kultura zapraszana spotkanie wokół książki „Manchester City Pepa Guardioli. Budowa superdrużyny”. Wstęp wolny.Autorzy książki, hiszpańscy dziennikarze Lu Martin i Pol Ballus, opowiedzą o świecie, który poznali od podszewki, towarzysząc Pepowi Guardioli przez cały okres jego pracy w Anglii. Spotkanie będzie symultanicznie tłumaczone na język polski. Po spotkaniu będzie można zakupić książkę i zdobyć autograf autorów!

Reklama
Reklama

O książce „Manchester City Pepa Guardioli. Budowa superdrużyny”

Kulisy sukcesu hiszpańskiego szkoleniowca, o których dotąd nie miałeś pojęcia! W nowej rzeczywistości Manchesteru City budował wszystko od zera. Jego „trenerskie rewolucje” rozpoczęte od klubowego budynku szybko rozrosły się i dotarły do detali tak z pozoru błahych, jak nakrycie głowy. Ale to właśnie dzięki nim Guardiolę wymienia się w gronie najwybitniejszych trenerów w historii futbolu.
Co robił w czasie, gdy do szatni jego ekipy wtargnął Jose Mourinho? Dlaczego noszona przez niego wstążka wywołała skandal o międzynarodowym charakterze? Jaki wpływ na jego pracę miały lata spędzone w FC Barcelonie i Bayernie Monachium? Kogo „wyłowił” dla swojego obecnego klubu jeszcze w trakcie pracy w Niemczech?
Poznaj z bliska charakter człowieka, który w trakcie krótkiej kolacji potrafił odmienić Sergio Aguero i któremu za jedną decyzję David Silva obiecał dozgonną wdzięczność. Prześledź od kulis drogę trenera i jego podopiecznych do mistrzowskich tytułów i dowiedz się, kiedy ci sprawili, że kipiał z wściekłości. Razem z autorami wejdź w struktury klubu tak bardzo, że poczujesz się jego częścią. Analityczny umysł Guardioli został prześwietlony lepiej, niż kiedykolwiek. Odkryj, co stoi za jego sukcesami.

O autorach:

W ciągu trzech sezonów spędzonych w Anglii, Pep Guardiola zbudował zespół, jakiego Premier League jeszcze nie widziała. Ekipę, dominującą grę jak nikt przed nią i kolekcjonującą punkty w rekordowym tempie.
Przez cały okres jego pracy towarzyszy mu dwóch legendarnych, hiszpańskich dziennikarzy: Lu Martin i Pol Ballus. Blisko związani z klubem, relacjonują „od wewnątrz” to, jak powstał ten fenomenalny zespół. Począwszy od momentu powołania Guardioli na szkoleniowca, przez konstruowanie sztabu, aż po jego bezpośredni wpływ na zawodników.
Żadni inni dziennikarze nie zyskali tak bliskiego kontaktu ze szkoleniowcem i jego zespołem. Efektem ich prac jest ekskluzywna, głęboka analiza zespołu, wraz z ukazaniem decyzji trenera, które go ukształtowały.

Manchester City Pepa Guardioli – promocja książki. Środa, 25 marca 2020 o 18:00 – 19:30. Stacja Kultura – Biblioteka Rumia. (ul. Starowiejska 2, 84-230 Rumia). Wstęp wolny!

Źródło: informacja prasowa Stacja Kultura w Rumi, zdjęcie tytułowe: Thomas Rodenbücher / CC BY (https://creativecommons.org/licenses/by/2.0)

Zobacz:

  • Puchar Europy Strongman Rumia 2020: Polska vs Ukraina
  • APSki mają moc! W rozśpiewanych nastrojach po awans.
  • Remont Żwirki i Wigury w Rumi. Zmiany w organizacji ruchu i komunikacji autobusów.
  • Oszuści “na funkcjonariusza” w Rumi! Policja publikuje portrety pamięciowe.

Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *