Wędrówki z rekinami. Spotkanie z Justyną Szumacher

Wędrówki z rekinami. Spotkanie z Justyną Szumacher
Reklama
Reklama

Stacja Kultura zaprasza na spotkanie Justyną Szumacher – podróżniczką i pasjonatką nurkowania z rekinami.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak to jest wędrować po głębinach oceanów w towarzystwie majestatycznych rekinów? Jeśli tak, to mamy dla Was niepowtarzalną okazję do odkrycia tajemniczego świata morskich olbrzymów z Justyną Szumacher.

Reklama
Reklama

Przyjdźcie na spotkanie z Justyną, pasjonatką nurkowania z rekinami, która przez ostatnie 25 lat zgłębia najbardziej zaskakujące zakątki podwodnego królestwa. Opowie Wam o swoich niezwykłych spotkaniach z żarłaczem białym, rekinem tygrysim, młotem olbrzymim i wieloma innymi intrygującymi rekinami.

Podczas spotkania Justyna przeniesie Was na egzotyczne plaże Malediwów, dzikie obszary RPA do tajemniczego Mozambiku, bajecznych Bahamów oraz magicznych Filipin. Będzie to wyjątkowa okazja aby zobaczyć zęby różnych gatunków rekinów oraz obejrzeć spektakularne zdjęcia najlepszego fotografa podwodnego Roberta Grażdana Knaź. Podczas spotkania prezentowane będą również fascynujące filmy.

To spotkanie to nie tylko podróż do świata rekinów, ale także okazja do odczarowania ich złego wizerunku. Przekonajmy się razem, jakie fascynujące historie kryją się za tajemniczymi oczami tych podwodnych strażników mórz i oceanów.

Wędrówki z rekinami. Spotkanie z Justyną Szumacher. 30 stycznia o godzinie 18.00, w Stacji Kultura w Rumi (ul. Starowiejska 2). Wstęp wolny!

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Więcej informacji na temat wydarzeń, koncertów i imprez w Rumi znajdziesz w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

(źródło: mat. promocyjne Stacji Kultura w Rumi)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *