Co kryje się w budynku z „dużym, czerwonym oknem” przy ul. Sobieskiego?

Co kryje się w budynku z „dużym, czerwonym oknem” przy ul. Sobieskiego?
Reklama
Reklama

Na pewno kojarzycie charakterystyczny budynek w Rumi z dużym czerwonym oknem, za którym widać rzędy czerwonych drzwi. Zastanawialiście się może, co się w nim mieści?

(materiał sponsorowany firmy Less Mess Storage)

Reklama
Reklama

Budynek należy do Less Mess Storage i jest to firma świadcząca usługi w zakresie self storage. To nadal mało znana w Polsce usługa, chociaż z każdym rokiem zyskuje na popularności.

Self storage to pomieszczenia na wynajem, które służą do przechowywania rzeczy. Jeśli więc macie mało miejsca w mieszkaniu, brakuje wam komórki lokatorskiej i chcielibyście przenieść część rzadziej używanych rzeczy poza dom – to jest to właśnie miejsce dla was. Taki magazyn można wynająć również na krótki czas, dlatego z self storage często klienci korzystają na czas remontu lub przeprowadzki. To także doskonałe miejsce dla firm jako wygodny magazyn lub miejsce na archiwum.

Jak wygląda ta usługa?

Na początek wybieracie właściwy rozmiar pomieszczenia – te najmniejsze mają nawet 0,5 m2, podpisujecie umowę i korzystacie swobodnie z wynajętej przestrzeni. Do swojego pomieszczenia macie dostęp przez całą dobę 7 dni w tygodniu dzięki specjalnemu kodowi dostępu.

W Less Mess Storage dbają o dobre warunki przechowywania, nie ma tam wilgoci ani gryzoni, więc wasze rzeczy będą bezpieczne. Dodatkowo na miejscu jest wygodny parking oraz wózki do transportu rzeczy. W biurze można też kupić kartony, pojemniki i rzeczy do pakowania, a jeśli macie Kartę Mieszkańca Gdyni – możecie to zrobić z dodatkowym rabatem.

Aktualnie (styczeń 2024 r.) dostępna jest też oferta specjalna – pierwsze dwa miesiące za pół ceny, dzięki czemu można sprawdzić czy to rozwiązanie dla Was. Mieliście już może okazję przetestować takie usługi? Jeśli brakuje Wam miejsca, to warto zajrzeć tutaj i zyskać nieco więcej przestrzeni.

(materiał sponsorowany firmy Less Mess Storage)

Reklama
Reklama
Materiał przygotowany we współpracy reklamowej z partnerem bloga.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *