Wycieczka rowerowa: Rumia – Puszcza Darżlubska

wycieczka rowerowa rumia
Reklama
Reklama

Klub Turystyki Rowerowej „Sama Rama” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Janowo” w Rumi zaprasza 18 lipca 2020r. na wycieczkę rowerową.Trasa: Rumia – Puszcza Darżlubska – Rumia

Trasa jest łatwa i przyjemna do przejechania. W wycieczce może wziąć udział każdy: czy jest klubowiczem Klubu „Sama Rama” czy też nie. Osoby nastoletnie mogą dołączyć wyłącznie pod opieką osób dorosłych.

Reklama
Reklama

Zbiórka i wyjazd na trasę: 18 lipca, godz. 09.30 – parking przy Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Stoczniowców 6 w Rumi Janowie. W trakcie trwania wycieczki każdego uczestnika obowiązuje Regulamin Wycieczek Rowerowych (dostępny u organizatorów).

Uwaga! Uczestnicy, którzy odebrali KLUBOWE KOSZULKI ROWEROWE – obowiązkowo w koszulkach klubowych. Mile widziane jest posiadanie kasków rowerowych w czasie trwania wycieczki.
Każdy uczestnik zobowiązany jest do dbania o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Apelujemy o rozwagę i zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo zarówno swoje i jak pozostałych uczestników.
Prowadzący: Przewodnik Turystyki Kolarskiej PTTK nr 6701 – Roman Łuczak, tel. 888 233 200.

Jak spędzić lato 2020 w Rumi?

Ciekawe wydarzenia, koncerty, imprezy i inne atrakcje dziejące się w Rumi podczas lipca i sierpnia publikuję w specjalnie utworzonej zakładce na blogu Lato 2020 w Rumi. Sprawdźcie!


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *