Wieczór kolęd w blasku świec

rumia wieczor koled
Reklama
Reklama

Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Janowo zaprasza na grudniowy „Wieczór kolęd w blasku świec”. Wstęp wolny!Oddaje głos trzem artystkom, które 21 grudnia (sobota) wystąpią w Domu Kultury w Rumi Janowie: Oli Wiśniewskiej, Agnieszce Wareckiej i Marii Hinc.

Reklama
Reklama

„Miło spędzić wspólnie przedświąteczny czas słuchając kolęd w blasku świec. To czas, by przypomnieć sobie, co jest najważniejsze, wyciszyć się lub dołączyć do śpiewu. 🙂 Dodajmy do tego ciastko, mandarynki na stolikach i rozmowy z sąsiadem dla chętnych, a może wyniknąć z tego całkiem miły wieczór…

Proponujemy brzmienie takich instrumentów jak fortepian, flet poprzeczny czy klarnet. Na tym nie koniec, w repertuarze znajdują się także bardziej nietypowe aranżacje zagranicznych kolęd na konsort fletów podłużnych. Ciekawe, które brzmienia będą nam bliższe?”

„Wieczór kolęd w blasku świec”, 21 grudnia 2019 r. Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Janowo. Wstęp wolny!

(informacja prasowa organizatora)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *