Wielkanocne kartki i ozdoby w Rumi

Wielkanocne kartki i ozdoby w Rumi
Reklama
Reklama

Stacja Kultura w Rumi zaprasza na rodzinne warsztaty, podczas których stworzymy ozdoby i kartki wielkanocne.

(zdjęcie tytułowe: Stacja Kultura w Rumi)

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 6+ lat. Poprowadzi je utalentowana Joanna Radna-Stenka. Za pomocą oryginalnej metody quilling-urzyć będziemy świąteczne zajączki, kurczaczki oraz przepiękne kartki.

Quilling (ang. „nawijać na pióro lub rurkę”) to technika z rodzaju papieroplastyki (zwana też papierowym filigranem) służąca do tworzenia ozdób z wąskich pasków papieru zwiniętych w kształt sprężyny spiralnej i odpowiednio uformowanych przez zagniecenie zewnętrznych warstw papieru. Technika wywodzi się prawdopodobnie z jubilerskiej techniki filigranu.

Serdecznie zapraszamy do wspaniałej zabawy, sprawdzenia swoich zdolności plastycznych i spędzenia miło przedświątecznego czasu.

Wielkanocne kartki i ozdoby – warsztaty dla dzieci 6+. Poniedziałek, 11 kwietnia 2022 roku, godz. 18.00. Warsztaty są bezpłatne. Obowiązują zapisy, prowadzone pod adresem: zapisy@bibliotekarumia.pl.

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *