Włamywacze zatrzymani. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

wlamywacz rumia
Reklama
Reklama

Kryminalni z Wejherowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych m.in. o wielokrotne włamania. Sprawcy zostali już przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Reklama

W środę (6 marca) policjanci kryminalni z Wejherowa zatrzymali dwóch dwudziestolatków podejrzanych o dokonanie wielokrotnych kradzieży z włamaniem, m.in. do warsztatu samochodowego. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni popełnili także inne przestępstwa, dotyczące m.in. włamań do dwóch samochodów czy włamania do garażu i uszkodzenia jednego z aut. Policjanci przeszukali także teren posesji zatrzymanych. Ujawnili tam skradziony sprzęt, którego wartość oszacowano na około 10 tysięcy złotych. Niebawem zostanie on zwrócony prawowitemu właścicielowi.

źródło: KPP Wejherowo

Sprawcy zostali już przesłuchani i usłyszeli zarzuty dotyczące łącznie pięciu czynów. Za kradzież z włamaniem mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz: Dramat wejherowskiego złodzieja. Wpadł, bo lubił pospać.

Autor: Paweł Jałoszewski, źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *