Wybory Miss Województwa Pomorskiego w Rumi

Wybory Miss Województwa Pomorskiego w Rumi
Reklama
Reklama

W najbliższy weekend w Rumi odbędzie się półfinał konkursu Miss Nastolatek i Miss Województwa Pomorskiego 2023. Wydarzenie zostanie zorganizowane w Hotelu SPA Faltom przy ul. Grunwaldzkiej.

(zdjęcie tytułowe: misspomorskiego.pl)

Reklama
Reklama

Konkurs Miss Nastolatek i Miss Województwa Pomorskiego 2023 określany jest w materiałach promocyjnych jako „największy, jedyny i najbardziej prestiżowy konkurs piękności” w naszym regionie. O awans do jego finału powalczy 100 uczestniczek, z roczników 2005-2009 (Miss Nastolatek) oraz 1994-2004 (Miss).

Wybory Miss Województwa Pomorskiego w Rumi
Zdjęcie archiwalne, źródło: misspomorskiego.pl

Jeśli chcecie wziąć udział w tym wydarzeniu, zakup biletów jest możliwy wyłącznie online (nie ma możliwości kupienia biletów na miejscu). Wejściówki kosztują obecnie 70 zł (bilet normalny) i 30 zł (bilet ulgowy).

Bilety ulgowe przewidziane są dla dzieci wieku do 13 lat. W sprawie zakupu biletu ulgowego trzeba skontaktować się pod adresem: biuro@misspomorskiego.pl, podając imię i nazwisko oraz PESEL dziecka na który zostanie zakupiony bilet. Organizator wygeneruje specjalny kod zniżkowy na zakup ulgowego biletu.

Kupując bilet wstępu dodatkowo otrzymujesz możliwość oddania głosu w głosowaniu publiczności (1 bilet to 1 głos dla wskazanej uczestniczki).

Galę poprowadzi Wacław Tomalak – konferansjer, wraz z DJem.

Tak wyglądał półfinał konkursu w 2022 roku (WIDEO):

Półfinał Miss Nastolatek i Miss Województwa Pomorskiego 2023. 12 marca (niedziela), godz. 18:00. Hotel Spa Faltom, Grunwaldzka 7, Rumia. Wstęp na wydarzenie możliwy 45 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Co jeszcze dzieje się w Rumi? Imprezy, wydarzenia, koncerty, spektakle

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi (jak zawsze) znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”. Jeśli chcesz, żebym napisał o Twoim projekcie – zapraszam do kontaktu.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *