Wypadek na ul. Kosynierów w Rumi

Wypadek na ul. Kosynierów w Rumi
Reklama
Reklama

W piątek (30 kwietnia) na ul. Kosynierów w Rumi doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Ulica była zamknięta w obu kierunkach przez prawie 2 godziny.

Według nieoficjalnych informacji, poszkodowane zostały dwie osoby. O zdarzeniu poinformowali w mediach społecznościowych strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Redzie:

Reklama
Reklama

Wczorajszym późnym wieczorem [30 kwietnia – dop. mój] zaalarmowano nas do wypadku drogowego w Rumi na ulicy Kosynierów. Zgłoszenie wpłynęło do naszej jednostki o godzinie 22:38. Do zdarzenia udał się zastęp GBA Mercedes z obsadą 6 ratowników. Po dojeździe na miejsce stwierdzono, iż doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych – BMW oraz Hondy. Na miejscu obecne były już zastępy z JRG Rumia a osoby podróżujące samochodami znajdowały się pod opieką ratowników z ZRM. Działania naszych strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz sorpcji wycieków płynów eksploatacyjnych z pojazdów. Na czas działań, tj. około 2 godzin, zamknięto ulicę Kosynierów w obu kierunkach. Po zakończonych działaniach policjantów drogę udrożniono i uprzątnięto.

Wypadek na ul. Kosynierów w Rumi (fot. OSP Reda)
Wypadek na ul. Kosynierów w Rumi (fot. OSP Reda)

O czym jeszcze mówi się w Rumi?

O lokalnych wydarzeniach, o których mówi się w naszej okolicy, pisze w dziale: Wiadomości. W ostatnim czasie pisałem także o:

Swoje propozycje tematów możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: tymczasemwrumi@gmail.com.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *