Wystawa „Superheroes and friends” w Rumi

Wystawa „Superheroes and friends” w Rumi
Reklama
Reklama

W Galerii Rumia została otwarta wystawa „Superheroes and friends”. Na miejscu można podziwiać ponad 1000 figurek kolekcjonerskich z filmów Marvel Studios, DC, Star Wars i innych produkcji, które powstały na tle wzgórza z napisem „Hollywood”.

Każda z figurek ma swoją historię, którą można poznać za pomocą towarzyszącej jej planszy.

Reklama
Reklama

Wystawa jest dostępna w Rumi od 1 czerwca, od poniedziałku do czwartku w godzinach 11:00-21:00 oraz od piątku do niedzieli w godzinach 10:00-21:00. Będzie można ją podziwiać co najmniej do grudnia 2024 roku, także za sprawą wydarzeń specjalnych (organizowanych np. z okazji Dnia Ojca czy premiery filmu Deadpool 2).

Wystawa „Superheroes and friends” w Rumi

Lokalizacja: Galeria Rumia, ul. Sabata 1, 84-230 Rumia.
Ceny biletów: Poniedziałek – Piątek (do 15:00): Bohater (pojedynczy) – 30 PLN, Mocna Ekipa (rodzinny, 2 dzieci + 2 dorosłych) – 100 PLN (25 PLN od osoby). Piątek (po 15:00), Sobota, Niedziela oraz Dni Świąteczne: Bohater (pojedynczy ) – 35 PLN; Mocna Ekipa (rodzinny, 2 dzieci + 2 dorosłych ) – 120 PLN (30 PLN od osoby). Więcej informacji na stronie: superheroesandfriends.com.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi (jak zawsze) znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka” oraz w kalendarzu imprez TymczasemWRumi.pl.

(wpis opracowałem na podstawie informacji udostępnionych przez organizatora wystawy)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *