Wielka giełda winyli, płyt CD i kaset ponownie w Rumi

Wielka giełda winyli, płyt CD i kaset ponownie w Rumi
Reklama
Reklama

W Centrum Handlowym Port Rumia po raz kolejny odbędzie się giełda płyt winylowych, CD oraz kaset.

Moda na winyle nie przemija! Cudowna magia czarnej płyty cały czas przyciąga fanów – zarówno tych starych, jak i zupełnie nowych. Niektórzy kolekcjonują je z pasji. Dla innych oldskulowy nośnik jest powrotem do przeszłości i wspaniałą kroniką najciekawszych czasów w muzyce.

Port Rumia pełen winyli, CD i kaset – giełda płytowa w Rumi

Miłośnicy szlachetnych dźwięków powinni w obrać kurs na Centrum Handlowe Port Rumia. W galerii już po raz kolejny odbędzie się giełda płyt winylowych, CD oraz kaset. Według materiałów prasowych, do kupienia będzie kilkanaście tysięcy płyt, z całego świata. To znakomita okazja dla hobbystów i pasjonatów do zdobycia tzw. „perełek”. 🙂

(fot. Pexels.com)

Wielka giełda winyli, płyt CD i kaset w Rumi

Wielka giełda winyli, płyt CD i kaset w Rumi odbędzie się 31 maja 2024 r. (w piątek), w Porcie Rumia / CH Auchan (ul. Grunwaldzka 108). Giełda potrwa w godzinach od 9.00 do 20.00. Wstęp wolny!

Nie każdy jest miłośnikiem klasyki. Historia od czytelnika:

Jedna z czytelniczek bloga, Pani Małgorzata, padła ofiarą nietypowego włamania w Rumi. Sprawca jako cel obrał…płyty z muzyką znajdujące się w samochodzie. 🙂 Szczegóły znajdziesz we wpisie: “Oryginalne” włamanie do auta. Sprawca najwyraźniej nie lubił dobrej muzyki. 😉

Co jeszcze dzieje się w Rumi? Imprezy, wydarzenia, koncerty, spektakle

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi (jak zawsze) znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

(zdjęcie tytułowe: mat. organizatora)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *