Wyszkolone, świadome i bezpieczne. Podsumujmy zajęcia z samoobrony w Rumi!

Bezpłatne szkolenie odbyło się w Domu Kultury SM "Janowo", od 5 do 18 czerwca 2019 roku. Każda lekcja trwała około 1,5 godziny i była połączeniem wykładu z ćwiczeniami fizycznymi. Podczas zajęć w rolę instruktora i trenera wcielił się Tomasz Szewczak, który na co dzień prowadzi szkolenia dla służb mundurowych i grup specjalnych.
Reklama
Reklama

Rumianki zdają sobie sprawę z codziennych niebezpieczeństw i chcą wiedzieć, jak skutecznie obronić się w sytuacji zagrożenia. Takie wnioski można wyciągnąć po bezpłatnym cyklu zajęć dla kobiet z samoobrony, organizowanym w Domu Kultury SM „Janowo”.Bezpłatne szkolenie z samoobrony dla kobiet zaplanowano od 5 do 18 czerwca 2019 roku. Każda lekcja trwała około 1,5 godziny i była połączeniem wykładu z ćwiczeniami fizycznymi. Podczas zajęć w rolę instruktora i trenera wcielił się Tomasz Szewczak, który na co dzień prowadzi szkolenia dla służb mundurowych i grup specjalnych.

Reklama
Reklama

Uczestniczki szkolenia miały okazje zobaczyć i nauczyć się jak obronić się przed napastnikiem, a przede wszystkim- poznać sposoby na poprawę swojego bezpieczeństwa. Podczas swoich treningów czyniły ciągłe postępy, wykazywały się duże zaangażowanie i charakter do walki. Nic więc dziwnego, że po ostatnich zajęciach i wręczeniu dyplomów, na sali rozległy się oklaski. Jak zapewnił Leszek Winczewski, dyrektor Domu Kultury SM Janowo, jeśli tylko będzie taka możliwość – zajęcia będą kontynuowane jesienią. 🙂

Dodatkowe informacje na stronie: www.defender30.pl.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *