X Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi

X Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi
Reklama
Reklama

W najbliższy weekend, 30 i 31 października w Rumi odbędą się Mistrzostwa Polski FTS w Klasach Bi A i X Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi.

Pary swoje umiejętności zaprezentują na Hali MOSIR Rumia przy ul. Mickiewicza 49. Główną atrakcją i punktem imprezy będą wieczorne Gale Mistrzostw Polski (w sobotę i niedzielnę). Zaprezentują się na nich finaliści Mistrzostw Polski, czyli najlepsze Pary z całego kraju. 

Reklama
Reklama

Turniej odbędzie z udziałem publiczności i z zachowaniem wszelkiej staranności, zgodnie z wytycznymi do organizacji zawodów sportowych podczas pandemii COVID-19. Bilety wstępu sprzedawane są osobne na pierwszy i drugi dzień zmagań. Kosztują 40 zł i dostępne są na stronie biletynaturniej.pl.

Organizatorami Mistrzostw są: Pomorski Związek Tańca Sportowego, Federacja Tańca Sportowego, Miasto Rumia, MOSIR Rumia, TKS Creative Dance.

Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *