Imprezy, kultura i rozrywka

X Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi

X Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi
Reklama Reklama

W najbliższy weekend, 30 i 31 października w Rumi odbędą się Mistrzostwa Polski FTS w Klasach Bi A i X Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi.

Pary swoje umiejętności zaprezentują na Hali MOSIR Rumia przy ul. Mickiewicza 49. Główną atrakcją i punktem imprezy będą wieczorne Gale Mistrzostw Polski (w sobotę i niedzielnę). Zaprezentują się na nich finaliści Mistrzostw Polski, czyli najlepsze Pary z całego kraju. 

Turniej odbędzie z udziałem publiczności i z zachowaniem wszelkiej staranności, zgodnie z wytycznymi do organizacji zawodów sportowych podczas pandemii COVID-19. Bilety wstępu sprzedawane są osobne na pierwszy i drugi dzień zmagań. Kosztują 40 zł i dostępne są na stronie biletynaturniej.pl.

Organizatorami Mistrzostw są: Pomorski Związek Tańca Sportowego, Federacja Tańca Sportowego, Miasto Rumia, MOSIR Rumia, TKS Creative Dance.

Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor.

Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.