Z Rumi do Hiszpanii. „Syzyfek” w Superlidze!

Z Rumi do Hiszpanii. „Syzyfek” w Superlidze!
Reklama
Reklama

Jakub „Syzyfek” Bareła, profesjonalny zawodnik League of Legends z Rumi, przenosi się do klubu z Hiszpanii. Rumianin od 2024 roku będzie występować w barwach Guasones w Superlidze.

Jakub „Syzyfek” Bareła to 19-latek z Rumi. Na co dzień startuje w profesjonalnych rozgrywkach e-sportowych w grze League of Legends. W swojej dotychczasowej karierze występował w klubach ⁠BLP Blue (2022), NRAX Esports (2022), ⁠⁠Infernal Void (2022), ⁠⁠One More Esports (2023) oraz ⁠⁠Iron Wolves (do czerwca 2023).

Reklama
Reklama

W 2023 roku Polak wziął udział w turnieju Red Bull ProSeed w Egipcie, na którym którym zdobył wicemistrzostwo. Dzięki dobrym rezultatom, udało mu się zdobyć zainteresowanie klubu Guasones na co dzień występującego w hiszpańskiej Superlidze. Według doniesień opublikowanych na profilu X.com Sheep Esports (źródło newsów i informacji z branży e-sport), to właśnie w Guasones Jakub (zdalnie) przystąpi do rozgrywek w 2024 roku. Rumianin jest już po rozmowach w tej sprawie. Gratulacje!

Wyjątkowe historie i sukcesy mieszkańców z mojego regionu to coś, co lubię najbardziej. Trochę już ich opisałem – na tyle dużo, żeby stworzyć osobną kategorię na blogu. Nazwałem ją (nieco z przymrużeniem oka): „Rumska Aleja Gwiazd”. Lista cały czas się powiększa, a wpisów przybywa!

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *