Zgarnij prezent w rumskiej bibliotece

Zgarnij prezent w rumskiej bibliotece
Reklama
Reklama

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zaprasza do udziału w kalendarzu adwentowym. Prezenty rozdawane będą codziennie, aż do 21 grudnia!

Jak to działa? Codziennie na ladzie przy bibliotekarzach pojawią się losy, które będą mogły wziąć osoby wypożyczające książki w Stacji Kultura. Zasada jest prosta: jeden los na jednego czytelnika. Los może być pusty, co oznacza brak wygranej, albo zawierać słowo „Gratulacje” świadczące o wygraniu nagrody.

Reklama
Reklama

Prezenty można wygrywać codziennie. Jeden zestaw przeznaczony jest dla dorosłych, a drugi dla dzieci. W środku znajdziecie: książki, słodycze lub gadżety ufundowane przez Urząd Miasta Rumi.

Pamiętajcie, że biblioteka jest zamknięta: w niedziele, środy oraz między 22 a 24 grudnia. W dniach poprzedzających te terminy będzie dostępna większa liczba pakietów do wygrania, co zwiększa szansę na otrzymanie prezentów. We wtorki i soboty liczba prezentów będzie podwojona (dwa dla dorosłych i dwa dla dzieci), a w dniu poprzedzającym przerwę świąteczną (21 grudnia), czytelnicy będą mogli otrzymać łącznie aż 8 prezentów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *