16-letnia Oliwia z Rumi odnaleziona!

rumia pobicie policja
Reklama
Reklama

Zakończyły się poszukiwania 16-letniej Oliwi z Rumi.

Aktualizacja, 03.02.2021:

Jak podał fanpage Poszukiwanie zaginionych i ukrywających się, 16-letnia Oliwia z Rumi została odnaleziona! Jest cała i zdrowa. Podobnie jak 17-letni Kamil, o którym pisałem tydzień temu. Chłopiec uciekł ponownie, niedługo po tym, jak po raz pierwszy go odnaleziono.

Reklama
Reklama

Wiadomość została potwierdzona przez Komendę Powiatową Policji w Wejherowie:

Dziś rano zaginiona 16-latka z Rumi została odnaleziona przez kryminalnych z Komisariatu Policji w Rumi, na terenie Gdyni. Została przekazana pod opiekę rodziców – mówi asp.sztab. Anetta Potrykus, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie.

Dziękuję za Wasze zaangażowanie i udostępnianie informacji.


Treść archiwalna:

Policja poszukuje 16-letniej Oliwi z Rumi. W dniu 30 stycznia (sobota) dziewczyna wyszła na praktyki o 5:30 i do tego czasu nie wróciła do domu.

Rysopis nastolatki:

  • wzrost : 162 cm
  • waga : 49,5 kg
  • długie ciemny brąz włosy
  • oczy niebieskie

Dziewczyna była ubrana w czarną dłuższą kurtkę, jasne spodnie, botki ciemnoszare (wiązane czarną kokardą) oraz komin ciemnogranatowy, ze srebrną nitką. Miała ze sobą czarny worek z napisem Nike.

Rodzina bardzo się niepokoi. Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada informacje mogące pomóc ustalić miejsce pobytu zaginionego, proszony jest o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Rumi, tel. 47 742 99 22, numerem alarmowym 112 lub najbliższą jednostką Policji.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *