Zagłosuj i pomóż Stacji Kultura zdobyć 5 tysięcy złotych!

Reklama
Reklama

Drogie czytelniczki, drodzy czytelnicy! Nadarzyła się świetna okazja, aby pomóc rumskiej bibliotece zdobyć dodatkowe 5000 zł na wzbogacenie działów dziecięcych!Stacja Kultura w Rumi została zgłoszona do plebiscytu organizowanego przez firmę Kinder! W konkursie nagrodzonych zostanie 300 bibliotek, które zbiorą najwięcej głosów. 50 bibliotek otrzyma 5000 zł na zakup książek do wspólnego czytania z dzieckiem, następne 250 dostanie książki o wartości 300 zł, z tych które zdobyły najwięcej głosów w rankingu. Dodatkowo zwycięskie biblioteki otrzymają po 2 pufy, dzięki którym będą mogły urządzić w bibliotece kącik do wspólnego czytania.

Reklama
Reklama

LINK DO GŁOSOWANIA: https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/glosowanie

Głosowanie na biblioteki trwa do 4.11.2019. Możesz oddać jeden głos dziennie. Jako, że rumską bibliotekę zgłosiły niezależnie 3 osoby, głosy oddane na filię nr 1 oraz Stację Kultura zostaną po zakończeniu głosowania zsumowane.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *