Akcja DKMS w Rumi. Zarejestruj się dla Moniki i Innych!

Akcja DKMS w Rumi. Zarejestruj się dla Moniki i Innych!
Reklama
Reklama

Przez cały kwiecień w Arkesia Clinic w Rumi (ul. Dabrowskiego 24a/4) można się zarejestrować jako potencjalny dawca szpiku.

Monika z Wysina najszczęśliwsze chwile wiąże z rodziną. Zaczęło się od pierwszej randki z jej kochanym, teraz już mężem, podczas której opowiadali sobie różne historie i snuli plany na przyszłość. Od początku wiedzieli, że chcą wspólnie budować rodzinę. 8 lat temu przyszła na świat pierwsza córka, Ania, a 5 lat niełatwych starań o drugie dziecko – Laurę.

Reklama
Reklama

Wydawało się, że teraz wszystko będzie idealnie, jednak los miał inne plany.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia usłyszałam wyrok – białaczka. Zamiast spędzać czas z rodziną musiałam przenieść się na szpitalny oddział i poddać leczeniu. Już teraz wiem, że do pełnego wyzdrowienia potrzebuję przeszczepienia szpiku, a nikt w mojej rodzinie nie jest ze mną zgodny. Potrzebuję Dawcy niespokrewnionego! Może to właśnie Ty uratujesz mi życie?

Zarejestruj się w Rumi jako potencjalny Dawca Szpiku

Podczas akcji rejestracyjnej w Arkesia Clinic można dołączyć do bazy potencjalnych Dawców codziennie przez cały kwiecień w godzinach 9:00-20:00 w dni tygodnia oraz w weekendy między 9:00 a 14:00.

Adres: Arkesia Clinic, ul.Dabrowskiego 24a/4, 84-230 Rumia.

(mat. organizatora)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *