Zespół Enej gwiazdą majówki w Rumi

enej rumia, koncert, majowka, 3maja, festyn rumia, majowka w rumi, kto zagra 3 maja w rumi, festyn 3 maja rumia, obchody swieta konsystucji, konstytucja, wydarzenie, impreza, koncert, kto zagra w rumi
Reklama
Reklama

Za kilka tygodni w Rumi odbędzie się festyn rekreacyjno-sportowy z okazji obchodów 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja.

Reklama
Reklama

W programie festynu znajdziemy m. in.: konkurs wiedzy o 65-leciu miasta Rumi, mecze piłki nożnej, występ zespołu tańca SPIN – MOSiR Rumia, koncert Moniki Kitel z zespołem, zjeżdżalnie, dmuchany zamek oraz wiele, wiele więcej. Impreza odbędzie się na boisku wielofunkcyjnym przy ul. Bukowej.

Jako gwiazda wieczoru wystąpi Enej- polski zespół rockowo-folkowy, założony w 2002 roku w Olsztynie, przez braci Piotra i Pawła Sołoduchów oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa (obecnego managera zespołu). Grupa ma na swym koncie osiem singli bijących rekordy popularności w sieci i królujących na listach przebojów wszystkich największych rozgłośni radiowych w Polsce. Są to „Radio Hello”, „Skrzydlate ręce”, „Tak smakuje życie”, „Lili” i „Symetryczno-Liryczna”, „Zbudujemy Dom”, „Nie chcę spać” oraz „Kamień z napisem LOVE”. Zespół koncertuje w Polsce, jak również poza granicami kraju (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Litwa, Ukraina, Włochy, Belgia, Czechy, Niemcy).

Festyn rekreacyjno-sportowy z okazji obchodów 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. 3 maja 2019 r. (piątek), godz. 13:30-20:00. Rumia, ul. Bukowa. Wstęp wolny!

źródło: MOSiR Rumia, mat. prasowe zespołu Enej


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

1 Comment

  1. Piotr Drozdowski

    Szkoda tylko ze podczas koncertu Enej w odległości około 400 m hałas osiągał 90 dB.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *