Znamy nowego dyrektora Miejskiego Domu Kultury

mdk rumia impreza letni house i zimne lody
Reklama
Reklama

Wiemy, kto zadba o obecność kultury i sztuki w naszym mieście. W czwartek (21 marca) poznaliśmy wyniki otwartego konkursu na stanowisko dyrektora MDK w Rumi.

Konkurs na nowego dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Rumi został ogłoszony 29 stycznia br. Oprócz standardowych wymogów formalnych, w ogłoszeniu zawarto m.in. konieczność posiadania przez kandydata predyspozycji do organizowania i prowadzenia przedsięwzięć promocyjnych związanych z działalnością kulturalną i twórczością artystyczną czy umiejętność pracy z grupami dziecięcymi, młodzieżowymi i artystycznymi. Pełną treść ogłoszenia znajdziecie w rumskim Biuletynie Informacji Publicznej. Termin składania ofert minął 4 marca.

Reklama
Reklama
agnieszka skawinska, mdk rumia, dyrektor
fot. MDK Rumia

Wczoraj poznaliśmy wyniki rekrutacji i stało się jasne, że Agnieszka Skawińska pozostanie dyrektorem Miejskiego Domu Kultury w Rumi. Aktorka scen dramatycznych i muzycznych w lutym 2016 r. zastąpiła odchodzącego na emeryturę Ludwika Bacha. Jednostka, pod jej przywództwem, realizuje zadania w dziedzinie:

  • upowszechniania kultury,
  • wychowania poprzez sztukę, edukacji kulturalnej,
  • turystyki,
  • zbieractwa i kompletowania dokumentów historycznych oraz wytworów kultury materialnej, dotyczących miasta i regionu.

Aktualne wiadomości i wydarzenia odbywające się w MDK w Rumi możecie śledzić pod tym linkiem.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *