Znamy wykonawcę grudniowego koncertu kolęd w Rumi!

Anna Wyszkoni w Rumi
Reklama
Reklama

Wiemy, już kto będzie gwiazdą tegorocznego koncertu kolęd w hali MOSiR Rumia! To Anna Wyszkoni- jedna z najbardziej cenionych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej.Artystka po raz ostatni odwiedziła nasze miasto w 2013 roku, kiedy to występowała jako gwiazda wieczoru podczas majówkowego festynu plenerowego. W ubiegłych latach w Rumi okołoświąteczny repertuar zaprezentowali m.in. Olga Bończyk, Alicja Majewska, Łukasz Zagrobelny, Włodzimierz Korcz, zespół Golec uOrkiestra czy Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Reklama
Reklama

Występ Anna Wyszkoni, z repertuarem pt. Kolędy Wielkie”, będzie mogli podziwać 14 grudnia 2019 r.. Organizator wydarzenia nie udostępnił jeszcze informacji o biletach.

Aktualizacja (31.10.2019): Jak zakomunikował dziś Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi, bilety będzie można nabyć na antresoli hali MOSiR od 25 listopada od godz. 9.00. Bilet normalny będzie kosztował 40 zł, a dla posiadaczy Rumskiej Karty Seniora oraz Rumskiej Karty Dużej Rodziny 20 zł. Czynne będą dwa stanowiska, a każda osoba będzie mogła kupić maksymalnie 6 biletów.

(zdjęcie tytułowe: facebook.com/aniawyszkoni/)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *