24-latek z Rumi odpowie za zabójstwo

Reklama
Reklama

Policjanci zatrzymali 24-latka podejrzanego o zabójstwo 80-letniej mieszkanki Rumi. Kobieta najprawdopodobniej została wypchnięta przez okno mieszkania i zmarła w wyniku poniesionych obrażeń. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Decyzją sądu przebywa w areszcie.Do zdarzenia doszło w czwartek (19 września) wieczorem. Policjanci otrzymali zgłoszenie z informacją, z której wynikało, że w Rumi w niewyjaśnionych okolicznościach z okna mieszkania znajdującego się na II piętrze wypadła 80-letnia kobieta. Ciężko ranna, nieprzytomna, została przewieziona do szpitala. Mimo podjętej reanimacji, zmarła. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci, którzy na miejscu zdarzenia przeprowadzili szczegółowe oględziny, a także rozpytywali różne osoby, w celu ustalenia przebiegu i okoliczności zdarzenia.

Reklama
Reklama

W wyniku dalszej pracy nad sprawą, funkcjonariusze ustalili, że związek ze zdarzeniem mógł mieć krewny 80-latki, 24-letni mężczyzna. Jak się okazało, przyszedł on ją odwiedzić i podczas tej wizyty prawdopodobnie wypchnął ją przez okno.

W wyniku poczynionych przez policjantów ustaleń, 24-latek został krótko po zdarzeniu zatrzymany. Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy.

źródło: http://www.pomorska.policja.gov.pl/


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *