Kolumbijskie Andrzejki w Rumi! Koncert, latynoskie rytmy i wystawa malarstwa.

Kolumbijskie Andrzejki w Rumi
Reklama
Reklama

Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Janowo zaprasza 30 listopada 2019 roku o godzinie 18:00 na Kolumbijskie Andrzejki w Janowie!W programie imprezy Kolumbijskie Andrzejki w Janowie znajdziemy:

Reklama
Reklama
  • koncert kolumbijskiego zespołu Cafe Y Son
    w składzie: Andreas Niewa – gitara i wokal, Willi Castillo – gitara basowa i wokal, Ricardo Tapia – perkusja. Artyści przeniosą nas do świata gorących rytmów i przebojowych melodii Ameryki Łacińskiej!
  • wystawę malarstwa Magdaleny Giesek

Twórczość Magdaleny Giesek charakteryzuje feeria barw, niezwykłe kształty, szalone pejzaże. To właśnie kolor jest jej ulubioną formą wyrazu. Z Ameryki Południowej powędrowała więc do Hiszpanii, gdzie do intensywnych barw dodała nowe techniki i formy ekspresji. Styl malarki trudno określić. To bogata mieszanka pomysłów i motywów, które tworzą niecodzienną fuzję tego, co najpiękniejsze w kolorze i najbardziej fascynujące w kontakcie z odbiorcą. Bo to on jest tutaj najistotniejszy. Artystka, jak sama mówi, szuka bezpośredniego kontaktu z drugą osobą – tą, która ogląda jej dzieło. Prace artystki można dzisiaj znaleźć w kolekcjach prywatnych na całym świecie. Twórczością zachwycili się m.in. Joe Manganiello i Sofia Vergara, aktorska para z Hollywood.

fot. http://www.giesek.com

Kolumbijskie Andrzejki w Janowie. 30 listopada (sobota), godz. 18:00. Dom Kultury SM Janowo. Wstęp wolny!


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *