Uwaga! Właściciele skradzionych rowerów – zgłoście się! :)

zlodziej rowerow poszukiwania zglos sie po rower
Reklama
Reklama

Policjanci z Rumi szukają właścicieli rowerów skradzionych w drugiej połowie lipca 2020 roku.Policjanci z Komisariatu Policji w Rumi w drugiej połowie lipca br. zatrzymali złodzieja rowerów i wiele jednośladów zostało odzyskanych. Znaczna część właścicieli została już ustalona i odebrała rowery. Kilka z nich nadal czeka jednak na właścicieli.

Reklama
Reklama

Wpis: Złodziej rowerów z Rumi zatrzymany! – kliknij, aby przejść.

– Prosimy właścicieli rowerów o zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Rumi, gdzie po identyfikacji i złożeniu zawiadomienia (jeśli nie zostało dotychczas złożone), będzie mógł odebrać swój jednoślad. Rowery były kradzione na terenie m.in. Redy, Rumi oraz Gdyni – informują policjanci.

Aktualizacja (09.09.2020, godz. 11:45):

Przed chwileczką otrzymałem zdjęcia rowerów. 🙂 Publikuję je poniżej.

Właścicieli jednośladów prosimy o zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Rumi. Można dzwonić pod numer 47 742 9922, można także kontaktować się mailowo: komisariat.rumia@gd.policja.gov.pl .


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

1 Comment

  1. Łukasz

    W ramach ułatwienia w identyfikacji policja mogłaby udostępnić zdjęcia odnalezionych rowerów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *