Remont chodnika przy ul. Gdańskiej

Remont chodnika przy ul. Gdańskiej
Reklama
Reklama


W grudniu 2018 roku miasto ogłosiło przetarg na modernizację chodnika na odcinku od ul. Katowickiej do Ronda Rotmistrza Pileckiego, w Rumi Janowie. Zgodnie z warunkami specyfikacji, remont ma polegać m.in. na wymianie zdegradowanej podbudowy oraz wymienieniu płyt chodnikowych na kostkę brukową.

Reklama
Reklama

Zobacz: Remont domów wielorodzinnych na Zagórzu – ruszył przetarg

Na realizację inwestycji pierwotnie planowano przeznaczyć 200 000 zł, ale po otwarciu ofert wiemy, że będzie to kwota wyższa o co najmniej 15 tysięcy (o tyle więcej wynosi cena w najtańszej ofercie). Zgodnie z informacjami, jakie uzyskałem w urzędzie, środki na realizację zamówienia zostaną zwiększone na posiedzeniu najbliższej sesji Rady Miasta (31 stycznia). Inwestycja powinna zostać zrealizowana do końca maja bieżącego roku.

BIP: Modernizacja chodnika w ciągu ulicy Gdańskiej na odcinku od ul. Katowickiej do Ronda Rotmistrza Pileckiego w Rumi

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

6 Comments

 1. Adam

  a co będzie po drugiej stronie ulicy gdzie usunięto parking?

 2. ASIA

  Co się buduje na placu przy sieci sklepików na ul Gdańskiej 41.Rozkopali plac i teraz układają płytki na 1/4. Tępo układania tych płytek-żółwie.

 3. Andrzej

  prosze pamietac i siegnac do wynikow budrzetu obywatelskiego na rok 2018. wg zwycieskiego projektu tam ma powstac sciezka rowerowa. czy o tym juz nikt nie pamieta ?

  • Anonim

   droga rowerowa – przystanek – droga rowerowa, zabraklo czerwonej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *