Dla mieszkańcaInwestycje

Remont domów wielorodzinnych na Zagórzu – ruszył przetarg

Remont domów wielorodzinnych na Zagórzu – ruszył przetarg
Reklama Reklama

Miasto w miniony poniedziałek ogłosiło przetarg na wykonanie robót remontowo – budowlanych w 3 budynkach wielorodzinnych przy ul. Kombatantów 17, ul. Sabata 7 oraz ul. Zakole 6 w Rumi Zagórzu. Inwestycja ma być realizowana w ramach projektu rewitalizacji tej dzielnicy.


Zakres prac w budynkach zakłada m.in. docieplenie ścian zewnętrznych wraz z wykonaniem elewacji, wymianę stolarki drzwiowej i okiennej w częściach wspólnych, wymianę opaski wokół budynku, naprawę studzienek okiennych i schodów zewnętrznych, ocieplenie stropu piwnicy, a także remont schodów wewnętrznych i klatki schodowej oraz pokrycia dachowego.

Zobacz: Remont chodnika przy ul. Gdańskiej

Otwarcie ofert nastąpi za dwa tygodnie, czyli 26 lutego. Jeśli uda się rozstrzygnąć przetarg, zgodnie z założeniami specyfikacji przetargowej prace remontowe mają się zakończyć do 31 lipca 2019 roku.

Realizacja projektu pn. „Rewitalizacja Zagórza w Rumi” współfinansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Na realizację całego przedsięwzięcia rewitalizacji Rumia pozyskała dofinansowanie sięgające niemal 13 milionów złotych.

Ogłoszenie o zamówieniu i jego szczegółową specyfikację możecie znaleźć na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Rumi.

Autor: Paweł Jałoszewski, źródło: BIP Rumia

Reklama Reklama
Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

2 komentarze

  1. Bardzo mnie to cieszy mieszkam na Kombatantów 17 .Moje mieszkanie jest na poddaszu więc notorycznie jestem zalewana z powodu zniszczonego i dziurawego dachu .Ta wiadomość bardzo mnie cieszy będę mogła odnowić mieszkanie pozdrawiam ::))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.