Bez seniorskiej siatkówki w Rumi?

Reklama
Reklama

Wszystko wskazuje na to, że od sezonu 2019/2020 w Rumi nie zobaczymy już meczów żeńskiej siatkówki w wykonaniu seniorek. Choć Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej przyjmuje zgłoszenia do rozgrywek jeszcze do 10 sierpnia br., drużyna seniorska Akademii Piłki Siatkowej Rumia, po spadku z II ligi, prawdopodobnie przestaje istnieć.Ostatnie ligowe mecze w II klasie rozgrywek Akademia Piłki Siatkowej w Rumi rozegrała w marcu 2019 roku. W barażu z Orłem Malbork lokalne siatkarki przegrały wszystkie spotkania: 2:3, 2:3 i 0:3. W całym sezonie 2018/2019 rumianki odniosły trzy zwycięstwa w 22 rundach.

Reklama
Reklama

Pomimo (niemalże pewnej) likwidacji sekcji seniorskiej, drużyna wciąż prowadzi rekrutację do młodszych sekcji:

Serdecznie zapraszamy dziewczęta urodzone w roku 2006 i młodsze na zajęcia Grupy Naborowej: poniedziałki, środy, czwartki w godzinach 17:00-18:30 w hali MOSiR Rumia. Przyjdź, spróbuj Swoich sił. Może kolejne medale będą Twoim udziałem.”

14 czerwca 2019 r. na Walnym Zebraniu Członków Akademii Piłki Siatkowej Rumia dokonano zmian w składzie Zarządu Klubu. Skład obecnego Zarządu Akademii Piłki Siatkowej Rumia stanowią obecnie:
p. Ewa Nastały – prezes zarządu, p. Piotr Płoński – vice prezes zarządu,
p. Maria Piątkowska – członek zarządu, p. Robert Sawicki – członek zarządu.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *