Festiwal Światła i pokazy laserowe. Trwa akcja Lipiec w Rumi!

festiwal laserów rumia lipiec w rumi
Reklama
Reklama

W minioną sobotę (20 lipca) Park Starowiejski przy Miejskim Domu Kultury w Rumi stał się jeszcze piękniejszy! Wszystko za sprawą spektaklu światła, dźwięku oraz efektów specjalnych, zorganizowanego w ramach kampanii „Lipiec w Rumi”.

Choć animacje dla dzieci oraz strefa gastronomiczna były dostępne już od godzin popołudniowych, główna część festiwalu rozpoczęła się o godzinie 22:00. Licznie zebranie mieszkańcy mieli okazje zobaczyć teatr ognia oraz dwa kilkunastominutowe pokazy laserowe. Podświetlone zostały drzewa, staw i okoliczne budynki.

Reklama
Reklama
W piątek poznaliśmy kolejną atrakcję tegorocznego Lipca w Rumi 2019! Jest nią Festiwal Światła. Jak przekonują organizatorzy, za sprawą specjalnej aparatury, park przy Miejskim Domu Kultury zmieni się nie do poznania!

Przed nami jeszcze ostatnia atrakcja tegorocznej edycji „Lipca w Rumi”, czyli dwudniowy zlot food trucków. W sobotni wieczór, 27 lipca o godzinie 21:00 – miejskim parkiem zawładną klubowe klimaty. Wszystko za sprawą C-Boola, czyli wielokrotnie nagradzanego polskiego producenta muzycznego, który zasłynął dzięki tytułom, takim jak: „Wonderland”, „Never go away” czy „DJ is your second name”. Występ zostanie wzbogacony o wyjątkowe efekty audiowizualne.

Zobacz: LIPIEC W RUMI 2019. Program, artyści, koncerty, atrakcje.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *