Błyskawiczna sesja rady miasta. Trwała niecałe 4 minuty.

Błyskawiczna sesja rady miasta. Trwała niecałe 4 minuty.
Reklama
Reklama

Podczas marcowej sesji rady miasta została przyjęta tylko jedna uchwała, nr IV/76/2019. Dotyczy wyrażenia zgody na nabycie na rzecz Gminy Miejskiej Rumia nieruchomości położonej przy ul. Sobieskiego.

5 marca odbyła się IV w tej kadencji sesja Rady Miasta. W jej porządku obrad znalazła się tylko jedna uchwała: nr IV/76/2019, w sprawie wyrażenia zgody na nabycie na rzecz Gminy Miejskiej Rumia nieruchomości zabudowanej położonej w Rumi przy ul. Sobieskiego.

Reklama
Reklama
fot. Google Maps

Działka nr 21/4 przy ul. Sobieskiego, o powierzchni 1.547m2, ma trafić w ręce gminy i zostać wykorzystana przy realizacji projektu pn.: Budowa węzłów integracyjnych w Rumi wraz z trasami dojazdowymi (Janowo)”. Nieruchomość leży w terenie nie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Rumi. Jej nabycie zostanie sfinansowane z budżetu miasta.

Za przyjęciem uchwały zagłosowało 18 radnych. 1 osoba wstrzymała się od głosu, a 2 osoby były nieobecne. Całość obrad możecie zobaczyć w serwisie YouTube:Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *