Winners Sports Bar w Rumi zostaje zamknięty

winners sports bar rumia
Reklama
Reklama

Z rozrywkowej mapy Rumi znika kolejne miejsce. 1 sierpnia na oficjalnym fanpage’u Winners Sports Baru (Starowiejska 2A), pojawił się komunikat o zamknięciu lokalu. Jak podają właściciele, chodzi o powody osobiste.„Niestety mamy dla Was przykrą wiadomość. Lokal z dniem dzisiejszym będzie zamknięty. Chcielibyśmy podziękować za każdą wspólnie spędzoną chwilę! Największe podziękowania należą się jednak dla Naszego zespołu! Każdego dnia sprawiał, że atmosfera była jedyna w swoim rodzaju.” – czytamy we wpisie z 1 sierpnia. Pomieszczenie, liczące sobie 184.0 m2, zostało już wystawione na sprzedaż.

Winners Sport Bar mieścił się przy ulicy Starowiejskiej w Rumi, obok dworca PKP (ścisłe centrum). Lokal oferował transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych: piłki nożnej, boksu, MMA, siatkówki, koszykówki czy formuły 1. Pomimo, że był miejscem spotkań kibiców, przyciągał także osoby mniej zainteresowane sportem, dzięki organizacji koncertów czy turniejów gier konsolowych i planszowych.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

2 Comments

  1. Karolina

    Smutna wiadomość, bo było to.jedyne klimatyczne miejsce w Rumi.😱😢

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *