Imprezy, kultura i rozrywkaWiadomości

Bye, bye, Winners Sports Bar

Bye, bye, Winners Sports Bar
Reklama Reklama

Z rozrywkowej mapy Rumi znika kolejne miejsce. Wczoraj (1 sierpnia) na oficjalnym fanpage’u Winners Sports Baru, położonego przy ulicy Starowiejska 2A w Rumi, pojawił się komunikat o zamknięciu lokalu. Jak podają właściciele, chodzi o powody osobiste.“Niestety mamy dla Was przykrą wiadomość. Lokal z dniem dzisiejszym będzie zamknięty. Chcielibyśmy podziękować za każdą wspólnie spędzoną chwilę! Największe podziękowania należą się jednak dla Naszego zespołu! Każdego dnia sprawiał, że atmosfera była jedyna w swoim rodzaju.” – czytamy we wpisie z 1 sierpnia. Pomieszczenie, liczące sobie 184.0 m2, zostało już wystawione na sprzedaż.

Winners Sport Bar mieścił się przy ulicy Starowiejskiej w Rumi, obok dworca PKP (ścisłe centrum). Lokal oferował transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych: piłki nożnej, boksu, MMA, siatkówki, koszykówki czy formuły 1. Pomimo, że był miejscem spotkań kibiców, przyciągał także osoby mniej zainteresowane sportem, dzięki organizacji koncertów czy turniejów gier konsolowych i planszowych.


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

13 − 12 =