Co oferuje rumska Stacja Kultura? Sprawdź zajęcia on-line!

rumia stacja kultura w rumi zajecia dla dzieci zajecia online
Reklama
Reklama

Stacja Kultura – Biblioteka Rumia w tym trudnym czasie przeniosła się do świata online. Działamy zdalnie i przez cały czas pod hasłem #zostanwdomu pozostajemy w kontakcie z naszymi czytelnikami poprzez media społecznościowe, organizujemy internetowe zabawy, wyzwania i quizy.Każdego dnia Stacja Kultura w Rumi na swojej stronie facebookowej proponujemy czytelniczy rozkład jazdy, w którym umieszczamy linki z dostępami do darmowych audiobooków i ebooków, zachęcamy do rodzinnego spędzania czasu poprzez różne inspiracje do zabaw z dziećmi, podpowiadamy uczniom gdzie znaleźć potrzebne do szkoły lektury i zapraszamy do udziału w spotkaniach autorskich czy przedstawieniach teatralnych bez wychodzenia z domu. Ponadto w specjalnie nagranym wideo uczymy jak uszyć maseczkę- zapraszamy do oglądania!

Reklama
Reklama

25 marca obchodziliśmy wirtualnie Dzień Czytania Tolkiena, proponując na Instagramie oraz Twitterze foto-zabawę w uniwersum Hobbita, a efektem było mnóstwo nadesłanych pięknych zdjęć, w tym wspomnienia z wycieczki do PRAWDZIWEGO Hobbitonu!

Termin zwrotu wypożyczonych książek – automatycznie przedłużony!

W odpowiedzi na często zadawane pytania informujemy, że termin zwrotu wypożyczonych książek został automatycznie przedłużony o miesiąc, od 9 marca 2020 (jeśli zajdzie taka potrzeba przedłużymy ponownie). Nie będą naliczane żadne kary za przetrzymanie książek w tym czasie. Nikt z nas nie wie do kiedy potrwa ograniczenie działalności biblioteki. Bardzo dziękujemy za pełne miłych wyrazów, pełne pozytywnych emocji wiadomości i pozdrowienia. Czytelniczki, Czytelnicy – my też za Wami tęsknimy!

informacja prasowa Stacji Kultura w Rumi

Zobacz:


Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *