Cyrk Arena w Rumi. Kiedy wystąpi? Jakie są ceny biletów?

Cyrk Arena w Rumi. Kiedy wystąpi? Jakie są ceny biletów?
Reklama
Reklama

Cyrk Arena ponownie wyruszył w trasę po Polsce, by zachwycać małych i dużych widzów swoimi niezwykłymi pokazami. W najbliższym czasie wystąpi w Rumi.

(materiał sponsorowany)

Reklama
Reklama

Artyści zaprezentują nowy, niezwykle barwny i zadziwiający spektakl „Cyrk Marzeń 2023” w którym znalazły się najciekawsze numery sztuki cyrkowej.

Cyrk Arena gwarantuje wysokiej klasy rozrywkę, która sprawi, że goście wyjdą z namiotu zauroczeni klimatem i atmosferą cyrku. Po raz pierwszy zaprezentuje sensacyjne rozpędzone koła śmierci, czyli wielkie wahadło o długości 8 metrów wiszące w powietrzu i obracające się wokół własnej osi. W nim dwoje śmiałków, którzy figurami akrobatycznymi podniosą adrenalinę do granic możliwości. Ponadto w programie 2023 widzowie zobaczą ulubieńca polskiej publiczności – Klauna Johnatana Fuublee, a także akrobacje na wrotkach, kominiarzy na drabinach, skoki na trampolinie, linę pionową, ewolucje na sztrabatach w duecie oraz unikatowe akrobacje na linie luźnej. Wszystko to w niesamowitej oprawie świetlnej.

Podczas tegorocznej trasy, Cyrk Arena przyjedzie także do Rumi. (mat. organizatorów)

„Arena” to także plan filmowy najnowszej produkcji Jerzego Skolimowskiego „IO”, laureata Festiwalu w Cannes i kandydata do Oscara. W filmie wzięli udział artyści występujący w Cyrku Arena, a także cyrkowy osiołek, główny bohater „IO”.Podczas wizyty w cyrku będzie można zobaczyć oryginalne filmowe wnętrza cyrkowe, wozy, namiot i artystów.

Uwaga! W cyrku nie występują zwierzęta.

Cyrk Arena zaprasza na 2 godziny pokazów najwyższej jakości!

Gdzie kupić bilety i ile kosztują?

Bilety są do nabycia na stronie: https://cyrkarena.pl/reserve/193.

  • Bilet normalny: 60 zł
  • Bilet ulgowy: 40 zł
  • Bilet rodzinny: 180 zł
  • Bilet do loży: 70 zł

Bilety normalne, ulgowe i rodzinne są nienumerowane (na sektorze). Bilety ulgowe przysługują dzieciom do lat 17. Bilet rodzinny pozwala na wejście dwojga dorosłych i dwojga dzieci (do 10 lat)
Bilety do loży (przy samej arenie) są numerowane i cena jest taka sama dla każdego.

Narodowy Polski Cyrk Arena wystąpi w Rumi 21 sierpnia 2023 r. (w poniedziałek), o godzinie 17.00. Miejsce: tereny zielone przy ul. Chełmińskiej.

Co jeszcze dzieje się w Rumi? Imprezy, wydarzenia, koncerty, spektakle

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi (jak zawsze) znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

(materiał sponsorowany) Wpis opracowałem na podstawie materiałów organizatora wydarzenia: Narodowy Polski Cyrk Arena.

Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *