Cyrk Arena w Rumi. Kiedy wystąpi? Jakie są ceny biletów?

Już po raz piętnasty Agnieszka i Mirosław Złotorowiczowie mają zaszczyt zaprosić do swojego Cyrku Arena na nowe, ekscytujące widowisko. Dwugodzinny spektakl zapewni najwyższe doznania artystyczne, zarówno tym małym, jak i dużym widzom.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dyrekcji cyrku powstał spektakl dla widzów od lat 2 do 102. Goście będą mieli okazję podziwiać prawdziwych mistrzów w swojej dziedzinie.

Reklama Reklama

W tegorocznym programie cyrku można znaleźć: widowiskowe akrobacje na wrotkach, skoki na trampolinie na wysokość kilku metrów, napowietrzne ewolucje na sztrabatach i linie pionowej, zmysłowy pokaz tańca na maszcie pionowym, ekwilibrystyka na wałkach i bardzo rzadko spotykane w cyrkach akrobacje na luźnej linie. Nie zabraknie oczywiście komika. W tej roli Johnattan Fublee.

W cyrku nie występują zwierzęta.

Narodowy Polski Cyrk Arena gwarantuje wysokiej klasy rozrywkę, która sprawi, że goście wyjdą z namiotu zauroczeni sztuką cyrkową. „Arena” to bowiem nie tylko spektakl godny polecenia, ale również bajkowa oprawa świetlna, styl i elegancja pod namiotem. Przyjdź na najlepsze widowisko cyrkowe w Polsce i przekonaj się sam! – zachęcają organizatorzy.

Narodowy Polski Cyrk Arena wystąpi w Rumi 26 września 2022 roku (w poniedziałek), o godzinie 17.00. Miejsce: tereny zielone przy ul. Chełmińskiej.

Podczas tegorocznej trasy, Cyrk Arena przyjedzie także do Rumi. (mat. organizatorów)

Ceny biletów:

  • Sektor, miejsca nienumerowane: Dorośli – 50 zł, Dzieci do lat 17 – 40 zł, Bilety rodzinny (2 dorosłych + 2 dzieci do lat 10) – 160 zł.
  • Loża, miejsca numerowane: Dorośli – 60 zł, Dzieci do lat 17 – 60 zł.
  • Dzieci do lat 2 – bezpłatnie.

Bilety są do nabycia wyłącznie w kasie na terenie cyrku, 26 września od godziny 10.00. Warto przyjść szybciej i zakupić bilet, aby uniknąć stania w kolejce. Szczegóły znajdziecie na grafice poniżej:

Co jeszcze dzieje się w Rumi? Imprezy, wydarzenia, koncerty, spektakle

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi (jak zawsze) znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

Reklama Reklama

Wpis opracowałem na podstawie materiałów organizatora wydarzenia: Narodowy Polski Cyrk Arena.

Reklama Reklama

Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *