„Taty w mieście Rumia”, łączcie się

„Taty w mieście Rumia”, łączcie się
Reklama
Reklama

W najbliższą sobotę ojcowie z grupy „Tata w mieście Rumia” organizują spotkanie w restauracji Rumiana w Białym Dworku. Mile widziani są zarówno starzy, jak i nowi członkowie!

[wpis zawiera fragmenty sponsorowane]

Reklama
Reklama

Hotel Diamond „Biały Dworek” mieści się przy ul. Sobieskiego 16, przy byłej drodze krajowej nr 6, niedaleko Galerii Rumia. Miejsce posiada bogatą przeszłość – przed I wojną światową stanowiło „turystyczne centrum jednego z najpopularniejszych uzdrowisk w okolicy – Luftkurort Sagorsch”. [1] Obecnie „Biały Dworek” przchodzi lifting i odświeżenie. Restauracja „Rumiana”, znajdująca się w piwnicy kompleksu, ma stać się „miejscem codziennych spotkań mieszkańców”.

Tata w mieście Rumia

Pierwsze szlaki w tym kierunku przetrze grupa „Tata w mieście Rumia” (jak na samców alfa przystało :)). To społeczność założona przez Konrada Krawczuka w 2019 roku. Powstała po to, by dać rumskim „tatusiom” szansę na poznanie się, wymianę doświadczeń i uwag w męskim gronie.

W grupie znajdzie miejsce każdy rumski tata, który chciałby podzielić się swoimi myślami, poglądami, doświadczeniem czy wiedzą. Co ważne, wśród użytkowników panuje serdeczna atmosfera i wzajemny szacunek.

Wiadomo, że my ojcowie często zupełnie odmiennie od mam postrzegamy różne aspekty wychowania, dlaczego więc nie poskakać razem po kałużach lub nie pobiegać wieczorami po mieście z latarkami czołowymi na głowach w męskim gronie? – opowiada Konrad Krawczuk, założyciel i administrator grupy.

Konrada możecie kojarzyć chociażby z serii sukcesów w armwrestlingu (siłowaniu na rękę). (fot. mat. własne)

Grupa liczy na ten moment ponad 600 członków i choć na co dzień prowadzi ożywione dyskusje na Facebooku, chętnie spotyka się także w „realu”. Najbliższe spotkanie zaplanowano na 19 sierpnia (w sobotę), od godziny 18:00.

Dla dotychczasowych „Tatów”, a także zupełnie nowych, którzy odwiedzą tego dnia Restaurację Rumiana w Białym Dworku, właściciele lokalu przygotowali specjalne promocje: golonkę w specjalnej cenie + piwo regionalne za 1 zł, szprotki w specjalnej cenie, rabat 20% na wszystkie dania z karty oraz pierwsze piwo za pół ceny.

– Mamy w końcu fajne, pewne miejsce gdzie iść na piwo obejrzeć mecz, spotkać się ze znajomymi czy nawet odbyć spotkanie biznesowe. Właściciel lokalu jest otwarty na wspieranie działań naszej grupy na różne sposoby – opowiada prowadzący grupę Tata w mieście Rumia.

Podsumowując najważniejsze informacje: spotkanie grupy Tata w mieście Rumia odbędzie się 19 sierpnia 2023 r., od godziny 18.00. Miejsce: Restauracja Rumiana w Hotelu Diamond „Biały Dworek”, ul. Sobieskiego 16, 84-230 Rumia.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

O tym, co robić latem w Rumi, przeczytacie w po-tęż-nej rozpisce: Lato 2023 w Rumi. Koncerty, pikniki, wycieczki i inne atrakcje.

Informacje na temat wydarzeń i imprez w Rumi publikuję także w osobnych wpisach na blogu – zapraszam do śledzenia kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).

We wpisie znalazły się fragmenty sponsorowane dotyczące restauracji Rumiana w Rumi oraz Hotelu Diamond „Biały Dworek”.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *