Reklama Reklama

Czerwone Gitary, wielka biesiada i pożegnanie lata

Tegoroczna Biesiada Janowska za nami! W Parku Żelewskiego przy ul. Filtrowej w Rumi wspólnie świętowaliśmy 40-lecie Spółdzielni Mieszkaniowej „Janowo”.Reklama Reklama

Podczas sobotniej Biesiady Janowskiej (31 sierpnia) na wszystkich bawiących się gości czekały przepyszna grochówka, dmuchańce dla dzieci oraz sporej wielkości ognisko. Nie mogło także zabraknąć części artystycznej. Na scenie mogliśmy podziwiać m.in. pokazy tańca towarzyskiego w wykonaniu Mistrzów Polski: Macieja Kłoskowskiego i Nicoli Ziętowskiej czy posłuchać coverów włoskich hitów w wykonaniu Matteo Mazzucciego. Poznaliśmy także laureatów XXIII edycji konkursu na najpiękniejszy ogród i balkon położony na terenie janowskiej spółdzielni.

Show skradła jednak gwiazda wieczoru – zespół Czerwone Gitary. Jeden z najpopularniejszych polskich zespołów bigbitowych na scenie w Rumi zaprezentował zarówno swoje największe przeboje, jak i utwory z nowszych płyt. Janowska publiczność wspólnie z muzykami odśpiewała hity takie jak: Kwiaty we wlosach Historia jednej znajomosci, Anna Maria czy Nie zadzieraj nosa.

Zobacz nagranie:

W późniejszej części wieczoru grupa Piersi Lepsi w koncercie „Disco polo na rockowo” zaprezentowała najpopularniejsze utwory polskiej muzyki rozrywkowej. Tańce i śpiewy trwały do późnych godzin nocnych. 🙂


Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *