Ponad 1,5 tysiąca plażowiczów opalało się na rumskiej plaży

Ponad 1,5 tysiąca plażowiczów opalało się na rumskiej plaży
Reklama
Reklama

Krystalicznie czysty piasek i woda, brak śladów sinic, zero dni z zakazem kąpieli, żadnych parawanów i zero interwencji służb ratowniczych. Tylko słońce, plaża i chillout! Wspólne „prażenie się w słońcu” na plaży w Rumi odbywało się w każdą środę, do końca sierpnia.

Od 1 maja do 28 sierpnia 2019 roku na fikcyjnej #RumskaPlaza (hashtag projektu), opalało się ponad 1500 osób! (wydarzenie na FB) To ponad cztery razy więcej niż w zeszłym roku! Serdecznie dziękuję wszystkim za udział i już teraz zapraszam na przyszłoroczną edycję wydarzenia. 🙂

Ze względu na duże zainteresowanie mieszkańców, w ostatnim czasie temat plaży w Rumi podchwyciła Twoja Telewizja Morska, dla której powiedziałem kilka słów w materiale pt. „Plażę w MTK masz na … kliknięcie”, będącego częścią serwisu informacyjnego z 4 lipca 2019 r. Materiał możecie obejrzeć pod adresem: https://www.telewizjattm.pl/dzien/2019-07-04/50778-plaze-w-mtk-masz-na-klikniecie.html.

Artykuł w podobnym tonie został także opublikowany 5 lipca na portalu Nadmorski24.pl: https://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/40418-udowadniaja-ze-plaza-moze-byc-w-dowolnym-miejscu.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *