Biedronka w Galerii Rumia ponownie otwarta

Biedronka w Galerii Rumia ponownie otwarta
Reklama
Reklama

To już koniec remontu w sklepie Biedronka w Galerii Rumia. Po kilku latach działalności, został lokal został poddany modernizacji. Klienci mogą ponownie udać się w to miejsce na zakupy od 6 kwietnia (czwartek).

Remont sklepu Biedronka w Galerii Rumia wzbudził duże zainteresowanie wśród mieszkańców. Niektórzy z internautów sugerowali nawet, że Biedronka zostanie zamknięta, a w jej miejsce otworzy się inna firma. Cóż, to pewnie przyszli czytelnicy bloga, którzy nie widzieli jeszcze wpisu: Galeria Rumia przedłuża i podpisuje umowy. Sklepy, najemcy i nowe lokale. :))

Reklama
Reklama

Żadne zamknięcie sklepu nie było brane pod uwagę. Remont zakończył się 6 kwietnia, a miejsce jest już dostępne dla klientów.

Biedronka w standardzie 3.0. Co się zmieniło?

Ponowne otwarcie sklepu Biedronka w Galerii Rumia (źródło: materiały promocyjne)

Powierzchnia sprzedaży w wyremontowanej Biedronce liczy ok. 895 m. kw. W nowo wyremontowanym sklepie pojawiły się 4 kasy tradycyjne oraz 4 kasy samoobsługowe.

Celem modernizacji sklepu było „podniesienie komfortu zakupów” oraz „dostosowanie sklepu do standardu 3.0”. Skupia się on m.in. rozwiązaniach wewnętrznych, tj. nowej ekspozycji strefy promocji i kwiatów czy nowym ustawieniu wysp na owoce i warzywa.

Sklep Biedronka w Galerii Rumia po remoncie (źródło: materiały promocyjne)

Posiłkując się materiałami promocyjnymi, dowiemy się, że placówka zyskała „nowoczesny i przestronny wygląd” dzięki nowym systemom regałów i półek. Na miejscu można kupić świeżo wypiekane pieczywo oraz produkty piekarnicze od lokalnych dostawców. Dla wygody klientów wprowadzone zostało przestronne stanowisko na owoce, warzywa oraz produkty delikatne, czyli wymagające przechowywania w niskiej temperaturze.

Modernizacja sklepu Biedronka w Galerii Rumia miała również na celu „zminimalizowanie wpływu na środowisko”. Dzieje się to m. in. poprzez zmniejszanie poboru energii elektrycznej dzięki zastosowaniu szeregu urządzeń energooszczędnych np. urządzeń chłodniczych, wykorzystujących gazy przyjazne dla środowiska, takie jak gaz naturalny CO2, czy oświetleniu LED.

Nowe standardy wprowadzane przez portugalski koncern Jeronimo Martins doskonale wpisują się w nowoczesną strategię rozwoju realizowaną w Galerii Rumia przez IMV Polska – firmę zarządzającą oraz właściciela – firmą GT. Biedronka 3.0 jest doskonałym uzupełnieniem trwającego w obiekcie procesu metamorfozy i rekomercjalizacji i z pewnością przyciągnie do Galerii wielu klientów – komentują przedstawiciele Galerii Rumia w komunikacie.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *