Darmowe zajęcia z samoobrony dla kobiet

Darmowe zajęcia z samoobrony dla kobiet
Reklama
Reklama

W Domu Kultury SM „Janowo” rusza cykl zajęć dla kobiet z samoobrony. Kurs skierowany jest dla wszystkich osób, które chciałyby poprawić swoje bezpieczeństwo. Wstęp wolny!Bezpłatne szkolenie odbędzie się w 4 terminach: 5, 7, 14 i 18 czerwca 2019 roku. Każda lekcja rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa około 1,5 godziny. Podczas zajęć w rolę instruktora, trenera i szkoleniowca wcieli się Tomasz Szewczak. Organizatorzy kursu na każdym kroku podkreślają, że swoje metody w pełni dopasowali do potrzeb mieszkańców.

Reklama
Reklama

Zajęcia są połączeniem ćwiczeń fizycznych oraz wykładu. Posiadam wszelkie możliwe uprawnienia związane z prowadzeniem szkoleń, gdyż prowadzę je od wielu lat w służbach mundurowych, grupach specjalnych i w środowisku cywilnym – opowiada Tomasz Szewczak, instruktor. – Kurs skierowany jest naprawdę do wszystkich, którzy go potrzebują. Chciałbym to specjalnie podkreślić. Kobiet, matek, młodych dziewczyn, kobiet po 50…Jeśli chciałabyś poprawić swoje bezpieczeństwo, zobaczyć i nauczyć się jak obronić się przed napastnikiem – serdecznie zapraszamy. – przekonuje Tomasz Szewczak.

Zapisy na szkolenie odbywają się na stronie: www.defender30.pl. Liczba miejsc ograniczona!

(fot. materiały organizatorów)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *