Dom dla Dzieci w Rumi nakręcił spot o prawach dziecka

dom dla dzieci w rumi prawa dziecka spot
Reklama
Reklama

Podopieczni i opiekunowie z Domu dla Dzieci w Rumi nakręcili krótki filmik o prawach dziecka. Temat jest bardzo ważny, zarówno obecnie jak i zawsze, globalnie, dlatego pomyślałem, że fajnie będzie podzielić się nim z Wami na blogu.

Reklama
Reklama

Zobacz nagranie:

Prawa dziecka, które wielu dorosłych lekceważy, pomija jest to bardzo poważny problem w naszym kraju. Pamiętajmy w tych trudnych czasach, w jakich przyszło nam żyć o tym, że dzieci są ważne… Niestety, podczas izolacji związanej z pandemią przemoc w stosunku do dzieci narasta – komentują na Facebooku opiekunowie z Domu Dla Dzieci w Rumi. – Nasi wychowankowie zdecydowali się wziąć udział w konkursie o prawach człowieka. Nagrali filmik dla zobrazowania problemu, który spotyka tysiące dzieci, żyjących tak naprawdę wokół nas, często za ścianą. Udostępniamy fragment twórczości Naszych podopiecznych. Nie bądźmy obojętni, reagujmy na krzywdę dzieci – zachęcają opiekunowie.

W przygotowaniu jest już dłuższa wersja filmu. Jak tylko się ukaże, zaktualizuję wpis. 🙂

Zobacz:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *