„Du偶e” pieni膮dze znalezione w CH Auchan. 馃槷 Policja ma problem

Znalezione Pieniadze Rumia

Jeśli ktoś z Was zgubił w ostatnich tygodniach sporą gotówkę podczas zakupów – głowa do góry! Ich znalazca okazał się człowiekiem honoru i zaniósł je na komisariat. 🙂

Hej! Wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na fanpage’u Tymczasem w Rumi! Sprawdź co słychać w Rumi.

Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie poinformowała w mediach społecznościowych, że poszukuje właściciela „większej sumy pieniędzy”. Gotówka została znaleziona w Centrum Handlowym Auchan w Rumi, 12 lipca 2022 roku (wtorek). Funkcjonariusze nie podają dokładnej kwoty.

„Uczciwy znalazca przyniósł do Komisariatu Policji w Redzie większą sumę pieniędzy. Pieniądze zostały znalezione w Centrum Handlowym Auchan w Rumi 12 lipca 2022. Szukamy właściciela.”

W celu odbioru zguby trzeba skontaktować się z policjantami z Komisariatu Policji w Redzie (asp. Daniel Abłażej) lub z dyżurnym Komisariatu, numer telefonu: 691 420 071.

(na podstawie: KPP Wejherowo, zdjęcie tytułowe: pixabay.com)

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Reklama Reklama

Cze艣膰, jestem Pawe艂 Ja艂oszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomoc膮 tekst贸w, zdj臋膰, filmik贸w oraz mem贸w. Czasem na powa偶nie, a czasem z lekkim przymru偶eniem oka. 馃槈 Wi臋cej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Tw贸j adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *