Gdzie znaleźć Kaszubski Skarb? Bezpłatna gra w Rumi

Gdzie znaleźć Kaszubski Skarb? Bezpłatna gra w Rumi
Reklama
Reklama

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zaprasza do udziału w grze mobilnej Kaszubski Skarb, w którą można zagrać z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie.Fabuła gry Kaszubski Skarb zanurzona jest w świecie kaszubskich stworów opisanych w „Kaszubajkach” – opowieściach dla dzieci opublikowanych przez bibliotekę w internecie. Aby zagrać, wystarczy smartfon lub tablet z darmową aplikacją Action Track. Gracze wcielą się w poszukiwaczy skarbu i poznają fantastyczne istoty występujące tylko na Kaszubach.

Reklama
Reklama

Premiera gry nastąpi 5 grudnia 2020. Kod QR wejścia do gry znajdziecie na fanpage’u Stacji Kultura oraz na www.bibliotekarumia.pl, a także osobiście w Stacji Kultura. Gra będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych do 30.04.2020.

Gra „Kaszubski Skarb” została zrealizowana w ramach projektu „Od baśni do fantasy”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Partnerstwo dla Książki.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *