Włamania do myjni samochodowych w Rumi i Wejherowie

rumia pobicie policja
Reklama
Reklama

Policja zatrzymała 34-letniego mężczyznę, który odpowie za włamania do myjni samochodowych w Rumi i Wejherowie.Praca kryminalnych z Wejherowa doprowadziła do ustalenia i zatrzymania włamywacza. Policjanci ustalili, że 34-latek odpowiada za trzy włamania do myjni samochodowych w Wejherowie i Rumi, do których doszło w pierwszej połowie października rb. . Straty, jakie spowodował, wyniosły kilkanaście tysięcy złotych.

Reklama
Reklama

Kryminalni zatrzymali sprawcę na terenie Tczewa. Mężczyzna był zaskoczony widokiem policjantów, którzy zapukali do jego drzwi. Sprawca został przetransportowany do wejherowskiej komendy, gdzie następnie usłyszał zarzuty dotyczące dwóch kradzieży z włamaniem, jednego usiłowania kradzieży z włamaniem oraz zniszczenia mienia.

Ponadto kryminalni także pod koniec listopada br. zatrzymali sprawcę innej kradzieży z włamaniem do myjni samochodowej w Wejherowie. Włamywaczem w tym przypadku był 22-letni wejherowianin. Został także doprowadzony do wejherowskiej komendy, gdzie został przesłuchany i usłyszał zarzut. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

(wpis opracowałem na podstawie informacji Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *