Sklep Action w Rumi

Sklep Action w Rumi
Reklama
Reklama

Czy w Rumi powstanie sklep Action? Kiedy zostanie otwarty? Czy wiadomo, gdzie będzie się znajdował? Aby rozwiązać Wasze wątpliwości i uzyskać nieco więcej informacji, zwróciłem się do bezpośrednio do „źródła”. 🙂

(wpis został opublikowany 29 marca 2022 r. Ostatnia aktualizacja: 09.05.2022 r.)

Czym są sklepy „Action”?

Action to międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych, posiadająca ponad 2000 sklepów w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii, Polsce, Czechach i Włochy. Formuła sklepu to „niskie ceny i zaskakujące artykuły”.

(źródło: materiały promocyjne)

Co można kupić w sklepach „Action”?

Sklep Action oferuje ponad 6000 różnych produktów podzielonych na 14 kategorii. Sprzedawane są zarówno produkty marek premium, jak i marek własnych: od majsterkowania po multimedia oraz od pielęgnacji ciała po zabawki. Tylko jedna trzecia tych produktów jest częścią standardowego asortymentu. Pozostałe dwie trzecie stale się zmieniają. Jak chwali się firma, w ofercie sklepów Action znajduje się 1500 produktów w cenach poniżej 5 zł.

„Naszym znakiem rozpoznawczym jest szeroka gama produktów w zaskakująco niskich cenach — składają się na nią produkty znanych marek, produkty naszych marek własnych oraz produkty marek dostawców. Każdego tygodnia Action wprowadza ponad 150 nowych artykułów.”

(fragment materiałów promocyjnych)
(źródło: materiały promocyjne)

Sklep „Action” w Rumi – kiedy otwarcie? Gdzie powstanie?

10 grudnia 2020 roku firma Action świętowała otwarcie swojego 100. sklepu w Polsce. Plany przedsiębiorstwa zakładają dalszy rozwój w kierunku północy kraju, a także zwiększanie obecności w dużych miastach. 

W wiadomościach przesyłanych za pomocą fanpage’u Tymczasem w Rumi często pytacie o szczegóły dotyczące powstania sklepu Action w Rumi.

Postanowiłem zwrócić się po informacje do samego źródła. Aby potwierdzić dwie kluczowe kwestie, które często pojawiają się w mediach społecznościowych, zapytałem przedsiębiorstwo o to, czy planowane jest otwarcie nowego sklepu Action w Rumi oraz czy znana jest już lokalizacja sklepu i data otwarcia.

Według wiadomości, które otrzymałem mailowo z biura prasowego firmy – sklep Action faktycznie zostanie otwarty w Rumi. Firma, w związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, ma w planach otwarcie nowej placówki w Rumi. Będzie to pierwszy sklep w powiecie wejherowskim.

W Polsce powstało już ponad 100 sklepów Action. Kolejny zostanie wkrótce otwarty w Rumi. (materiały promocyjne, archiwum)

Sklep „Action” w Rumi – oficjalne otwarcie

Oficjalne otwarcie sklepu sieci Action w Galerii Rumia (ul. Sabata 1) odbędzie się 12 maja 2022 r. (czwartek). Termin ten został potwierdzony przez centrum handlowe na facebookowym profilu. Sklep Action znajdzie się na poziomie -1 i będzie zajmował powierzchnię ponad 880 m².

Sklep Action w Galerii Rumia (ul. Sabata 1):

Do tego czasu, najbliższym sklepem Action w naszej okolicy jest ten położony przy ul. Alei Niepodległości 697 w Sopocie. Pełną listę i mapę z „pinezkami” znajdziecie na stronie: action.com/pl-pl/sklepy.

Sklep „Action” w Rumi – ogłoszenia o pracę

Warto wspomnieć, że w Internecie co jakiś czas pojawiają się ogłoszenia o prace związane z nowym sklepem Action w Rumi. Jedno z najnowszych zostało opublikowane 1 lutego 2022 roku i dotyczy rekrutacji na Zastępcę kierownika sklepu.

Tutaj wersja archiwalna ogłoszenia: http://webcache.googleusercontent.com.

Co jeszcze otwiera się w Galerii Rumia? Jakie sklepy zapowiedziano w 2022 roku?

Nowy zarządca Galerii Rumia poinformował o podpisaniu umów z kolejnymi najemcami. Zmiany mają pojawić się jeszcze w tym półroczu. Więcej informacji we wpisie:

  • Galeria Rumia przedłuża i podpisuje umowy. Otwarcie nowego sklepu Sinsay

Czytelnicy: Co dalej z budynkiem „po Komforcie”?

Przy okazji, chciałbym również odpowiedzieć na inne częste pytanie, które otrzymuję na skrzynkę odbiorczą i maila. Nie, nie posiadam na ten moment żadnych informacji na temat tego, jakie są plany dotyczące byłego budynku po Komforcie przy ul. Pomorskiej. 🙂 Oczywiście, jak tylko uzyskam więcej szczegółów lub pojawią się nowe komunikaty w obu sprawach, dam znać na łamach bloga. 🙂

Zobacz również:

(wpis opracowałem na podstawie materiałów prasowych firmy Action)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *